CONTACT

Voor meer informatie over het gebruik van het Wetenschap & Technologie Menu kunt u contact opnemen met:

Coördinator W&T Menu
contactpersoon: Vincent Verhagen
v.verhagen@concordia.nl
06 519 613 08

Voor inhoudelijke of praktische vragen over het aanbod kunt u het beste contact opnemen met de betreffende instelling/aanbieder. Contactgegevens zijn in onderstaand overzicht te vinden:

Openbare Bibliotheek Enschede
contactpersoon: Vaya Nijhof
vaya@vaya-nijhof.nl 
06 112 263 99

Pre-U (University of Twente)
contactpersoon: Jan Volbers
j.volbers@utwente.nl
053 489 5790

Roombeek Cultuurpark Enschede
contactpersoon: Jelske Marcus
jelske@tetem.nl
053 230 8791

Saxion - APO (Academie Pedagogiek en Onderwijs)
contactpersoon: Anika Embrechts
a.embrechts@saxion.nl
088 019 5202

Saxion - FabLab Enschede
contactpersoon: Ruben Timmers
r.a.timmers@saxion.nl
088 019 6811

Saxion - LEGO Education Innovation Studio
contactpersoon: Jeff de Ruyter
j.deruyter@saxion.nl
06 135 268 17

TukkrLAB
contactpersoon: Dave Borghuis
dave@tkkrlab.nl
06 107 455 90

Het W&T Menu is mogelijk gemaakt door: